Здравствуйте! Подскажите пожалуйста,Имеют ли право уволить беременную учительницу со школы,в

Автор:
Опубликовано: 2196 дней назад (18 июля 2012)
Блог: Юристы
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста,Имеют ли право уволить беременную учительницу со школы,в связи с выходом основного работника из декрета?
Подскажите пожалуйста! | Истек ли срок давности,,,,???
0 # 18 июля 2012 в 06:14 0

нет не имеете. Есть такое понятие как КЗОТ и соц. гарантии

0 # 18 июля 2012 в 06:14 0
Как правильно заявить об этом начальству?
0 # 18 июля 2012 в 17:57 0

Информационная минутка: важаемые коллеги. Группой ЮРИСТЫ УКРАИНЫ создан электронный ящик- обменник: urist.ua@yandex.ru Пароль: qwertyasd123. Сбрасываем туда образцы документов. Обмениваемся. Кидаем на почту-обменник со своих ящиков

0 # 19 июля 2012 в 06:28 0

Если при приёме на работу она писала НА ВРЕМЯ ДЕКРЕТНОГО ОТПУСКА то имеет

0 # 19 июля 2012 в 12:49 0

Частина 3 статті 184 Кодексу законівпро працю України - Звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей  вікомдо  трьох  років (до шести років - частина шоста статті179), одиноких матерів при наявностідитини  віком  дочотирнадцяти  років  або дитини-інваліда  зініціативи  власника  абоуповноваженого  ним органу  не   допускається,   крім  випадків   повної   ліквідаціїпідприємства, установи, організації, коли допускається  звільнення зобов'язковим  працевлаштуванням. Обов'язкове  працевлаштування зазначених жінок ( тобтовагітних жінок і жінок, які мають дітейвіком  до  трьохроків (до шести років - частина шоста статті 179), одиноких матерів принаявності  дитини  вікомдо  чотирнадцяти  роківабо дитини-інваліда )здійснюється  також  увипадках  їх  звільнення після  закінченнястрокового  трудового   договору.   На  період  працевлаштування заними  зберігається  середнязаробітна  плата,  але не більше трьох місяців з дня закінченнястрокового  трудового договору.

0 # 19 июля 2012 в 14:46 0

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.04.2011 р. N 3961/0/14-11/10


(Витяг)

Звільнення жінок, зазначених у частині третій статті 184 КЗпП України, у зв'язку із закінченням строку трудового договору має свої особливості. Таке звільнення можливе, однак власник зобов'язаний при цьому працевлаштувати жінку на цьому ж або іншому підприємстві відповідно до її фаху.

Розрив у часі між звільненням і працевлаштуванням у цьому випадку не допускається.

Однак відносини між власником (підприємством) і працівницею з дня закінчення строку трудового договору мають істотну специфіку.

Передбачено збереження за жінкою на період працевлаштування середньої заробітної плати, однак не більше ніж на три місяці з дня закінчення строкового трудового договору, а не з дня звільнення.

Власник повинен тільки попередити жінку, що після закінчення строкового трудового договору вона до роботи допущена не буде, що на період пошуку підходящої роботи може перебувати вдома, що вона повинна буде з'явитися на підприємство, коли буде знайдена можливість її працевлаштувати для продовження роботи (при працевлаштуванні на цьому підприємстві) або для одержання трудової книжки і розрахунку по заробітній платі (при працевлаштуванні на іншому підприємстві).

За наявності зазначеного попередження можливий і інший варіант: продовження жінкою тієї ж (або за її згодою - іншої) роботи на цьому ж підприємстві до вирішення питання про її працевлаштування. Якщо жінка відмовляється від працевлаштування за фахом без поважних причин, то вона може бути звільнена на підставі пункту 2 статті 36 КЗпП України, навіть якщо після закінчення строку трудового договору пройшов певний час.

Вважати при цьому трудовий договір продовженим на невизначений строк, що виключало б застосування пункту 2 статті 36 КЗпП України, неможливо, оскільки після закінчення строку трудового договору мала місце вимога припинення трудового договору (стаття 39 КЗпП України).

← Назад

 


 
Юриспруденция - консультации юристов, найти адвоката © 2018
Грибные места