У нас коммунальное хозрасчетное предприятие   : 1).Начальник(работает по трудовому договору

Автор:
Опубликовано: 2727 дней назад (29 апреля 2012)
Блог: Юристы
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0

У нас коммунальное хозрасчетное предприятие   : 1).Начальник(работает по трудовому договору с администрацией .у нее твердый оклад и соответствующие %% за интенсивность труда------итого к оплате 5-6 тыс грн.    2) бухгалтер-итого к оплате-3-3,5 тыс грн.    3,4 и 5 работающие)это инженера.Которые работают по сдельной оплате труда.В последнее время(6 месяцев) из-за отсутствия клиентов и заказов мы перешли на оплату труда -2\3 о оклада.В мае месяце  всвязи в фос    -мажорными обстоятельствами ,нас (инженеров)перевели на минимальную оплату труда.Правомерно ли?

Сестра дарит родному брату 1/4 квартиры, которая ей осталась в наследство от отца. Какие | Проконсультируйте пожалуйста! У меня есть дочь, с её отцом в разводе. При разводе по решению
0 # 1 мая 2012 в 03:54 0

Оплаті праці присвячена глава VII Кодексу законів про працю України - йдеться про статті 94 - 117. Зокрема стаття 113 КЗпП передбачає "Порядок оплати часу простою, а також при освоєнні нового виробництва (продукції)", отже "Час  простою не з вини працівника оплачується з розрахунку не нижче від двох третин тарифної ставки  встановленого  працівникові розряду (окладу)". Крім того, раджу Вам ознайомитись з Колективним договором Вашого підприємства.

0 # 3 мая 2012 в 23:57 0

Нажаль, Ви не вказали, що саме маєте наувазі під форс-мажорними обставинами, тому відповісти Вам складно. Вважаю, що Вас може зацікавити Закон України "Про оплату праці".

0 # 5 июля 2012 в 12:18 0

КЗпП частина 3 статті 32

У зв'язку iз змiнами в органiзацiї виробництва i працi допускається змiна iстотних умов працi при продовженнi роботи за тiєю ж спецiальнiстю, квалiфiкацiєю чи посадою. Про змiну iстотних умов працi - систем та розмiрiв оплати працi, пiльг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, сумiщення професiй, змiну розрядiв i найменування посад та iнших - працiвник повинен бути повiдомлений не пiзнiше нiж за два мiсяцi.

Якщо колишнi iстотнi умови працi не може бути збережено, а працiвник не згоден на продовження роботи в нових умовах, то трудовий договiр припиняється за пунктом 6 статтi 36 цього Кодексу.

← Назад

 


 
Юриспруденция - консультации юристов, найти адвоката © 2019
Грибные места