Сестра дарит родному брату 1/4 квартиры, которая ей осталась в наследство от отца. Какие

Автор:
Опубликовано: 2673 дня назад (29 апреля 2012)
Блог: Юристы
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0
Сестра дарит родному брату 1/4 квартиры, которая ей осталась в наследство от отца. Какие налоги, в Какую инстанцию и сколько нужно опалить? Квартира оценена в 32 000 грн. Буду Очень БЛАГОДАРЕН за быстрый и профессиональный ответ !!! С уваж.Игорь !!!
Нарушение ТК увольнение | У нас коммунальное хозрасчетное предприятие   : 1).Начальник(работает по трудовому договору
0 # 1 мая 2012 в 19:23 0

 Оподаткування доходів отриманих від спадщини згідно норм Податкового кодексу України від 02.12.2010р. № 2755-VI, залежить від ступеня споріднення спадкодавця із спадкоємцем та від того, який об"єкт отримано у спадщину (об"єкт нерухомого майна, об"єкт рухомого майна, об"єкт комерційної власності, готівку або кошти, суму страхового відшкодування).

 Ставка податку залежить від ступеня споріднення - першого (0%) чи другого (5%). До першого ступеня споріднення належать батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені. Всі інші родичі є членами сім"ї другого ступеня споріднення.

0 # 2 мая 2012 в 09:19 0

Ваш фінансовий гід


Відповідальність за перерахування суми податку на спадщину до бюджету несуть самі спадкоємці. Нотаріус, який видав свідоцтво про право на спадщину, не є податковим агентом і зобов’язаний лише поінформувати податкові органи про факт видачі свідоцтва.

Сплата податку на спадщину здійснюється платником на підставі платіжного повідомлення, що вручається йому податковим органом. Термін сплати податку на спадщину – не пізніше трьох місяців з дня вручення повідомлення


0 # 4 мая 2012 в 15:36 0

Як я зрозуміла мова йде про договір дарування. Отже, необхідні платежі та податки:                                                                                              1) податок на прибуток фізичної особи. У зв'язку з тим що брат з сестрою не є членами сім'ї першого ступеня спорідненості, застосовуватися загальні стани оподаткування доходу фізичної особи. Брат, що отримав від сестри за договором дарування квартиру повинен сплатити податок у розмірі 5% від ціни квартири (або її частини).
2) Державнемито за здійснення нотаріальних дій.
Згідно п. 3 ст. 3 Декрету "Про державне мито" при посвідченні договорів відчуження квартири ставка державного мита (для держ. нотаріусів) складає 1 % суми договору. У разі нотаріального посвідчення приватним нотаріусом вартість послуг визначається за домовленістю, проте таке мито не може бути менше вищевказаного розміру (тобто 1%). 1% обчислюється від оцінки квартири, яка вказана в договорі дарування.

Отже, сума платежів при укладенні договору дарування між сестрою і братом складає 6% від вартості квартири.

← Назад

 


 
Юриспруденция - консультации юристов, найти адвоката © 2019
Грибные места