Подскажите, можно ли заверить у нотариуса копию паспорта. Знаю что новый "Порядок вчинення

Автор:
Опубликовано: 2734 дня назад (25 апреля 2012)
Блог: Юристы
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0
Подскажите, можно ли заверить у нотариуса копию паспорта. Знаю что новый "Порядок вчинення нот. дій" этого уже не запрещает, но нотариусы итак отказываются. Где может быть прописан такой запрет?
Когда ходила беременная мужчина меня избил,21день пролежала на сохранении в больнице,ребенка | Подскажите пожалуйста что делать в такой ситуации?Нужно переоформить дом и землю(0,39га),оставленную
0 # 29 апреля 2012 в 01:28 0

Вообще-то порядок остался старый а изменения внесли в некоторые законодательные акты.

0 # 30 апреля 2012 в 12:50 0

Раньше у нотариусов была Инструкция, 22.02.2012г. утвержден Порядок! В Инструкции было написано копии с паспорта заверять нельзя, в Порядке такого уже нет.

0 # 10 мая 2012 в 06:01 0

Статтею 75Закону України «Про нотаріат» встановлено, що нотаріуси, посадові особи органівмісцевого самоврядування, які вчиняють нотаріальні дії, засвідчують вірністькопій документів, виданих підприємствами, установами і організаціями за умови,що ці документи не суперечать законові, мають юридичне значення і засвідченнявірності їх копій не заборонено законом.

Підпунктом 1.2пункту 1 наказу Міністерства юстиції України від 23.03.2011 за № 884/5, який11.04.2011 набув чинності, буловиключено заборону щодо засвідчення вірності копій паспорта,документів, що його замінюють та інших документів, знімання копій з яких ранішене допускалося.

Відповідно до статті 49 Закону, на вимогуособи, якій відмовлено у вчиненні нотаріальної дії, нотаріус зобов'язанийвикласти причини відмови в письмовій формі і роз'яснити порядок оскарження. Про відмову у вчиненнінотаріальної дії нотаріус протягом  трьохробочих днів  виносить відповіднупостанову. Як зазначено у статті 50 Закону, нотаріальна дія або відмова у їївчиненні, нотаріальний акт оскаржуються до суду.

0 # 30 мая 2012 в 00:44 0

Прошу вибачення за свою самовпевненість ці зміни в інструкціїї 20011 року я дійсно випустила з уваги.нотаріус у такій постанові реально може зіслатися на те, що у паспорті є незастережені дописки (наприклад у графі діти), а також на те, що сторінки не скріплені підписом відповідної пос.особи та печаткою юр.особи, що видала документ.

0 # 12 июня 2012 в 10:26 0

на що в такому випадку зіслатися при оскарженні. А також чи можливо в такому випадку вимагати засвідчення виписки з паспорта. Чи можна вважати, що паспорт містить в собі рішення кількох не повязаних між собою питань як того вимагає Порядок?

0 # 14 июня 2012 в 02:30 0

Що стосується засвідчення вірності виписки з документа, якзазначено у статті 77 Закону України «Про нотаріат», вірність виписки може бутизасвідчена лише у тому разі, коли її зроблено з документа, в якому містятьсярішення кількох не зв'язаних між собою питань. Виписка повинна відтворюватиповний текст частини документа з певного питання. Засвідчення вірності випискиз документа здійснюється за правилами, передбаченими статтями 75 і 76 вищевказаногоЗакону.

← Назад

 


 
Юриспруденция - консультации юристов, найти адвоката © 2019
Грибные места