Підскажіть будь ласка , які дії працівника, після подання заяви про звільнення з основного

Автор:
Опубликовано: 2658 дней назад (13 июля 2012)
Блог: Юристы
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0
Підскажіть будь ласка , які дії працівника, після подання заяви про звільнення з основного місця роботи за власним бпжанням, (перебуваючи у відпустці для догляду за дитиною по досягненю нею трирічного віку), як такий що пройшов конкурс в іншій установі. При цьому керівник відмовився підписувати заяву про звільнення.Дякую.
Вопрос по приобритению юридического лица | шантаж!!!! как с этим бороться?
0 # 13 июля 2012 в 09:53 0

Згідно ч. 1 ст. 38 КЗпП "Розірвання трудового договору, укладеного на невизначений строк, з ініціативи працівника" "Працівник має право розірвати трудовий договір,  укладений на невизначений строк,  попередивши про це власника або уповноважений
ним орган письмово за два тижні. У разі, коли заява працівника про
звільнення з роботи за  власним  бажанням  зумовлена  неможливістю продовжувати роботу (переїзд на нове місце проживання; переведення чоловіка або  дружини  на  роботу  в  іншу  місцевість;  вступ  до навчального  закладу;  неможливість проживання у даній місцевості, підтверджена медичним висновком;  вагітність; догляд за дитиною до досягнення  нею  чотирнадцятирічного  віку  або дитиною-інвалідом; догляд за хворим членом сім'ї відповідно до медичного висновку або інвалідом  I  групи;  вихід  на  пенсію;  прийняття  на  роботу за конкурсом,  а  також  з  інших  поважних  причин),   власник   або уповноважений  ним  орган  повинен  розірвати  трудовий  договір у
строк, про який просить працівник".
                                                                  Отже, керівник зобов"язаний не просто підписати Вашу заяву про звільнення, але й звільнити Вас у
строк, про який Ви просите його.     Дії  керівника можна оскаржити  1). до відділу по праці Управління  праці та соціального захисту населення (за територіальним принципом за місцем знаходження вашого підприємства, установи). Спеціалісти УПСЗН  завітають до вашого керівника та пояснять йому його обов"язки. 2) також можна  надіслати письмову скаргу до прокуратури 3) також можна звернутись до суду  шляхом подачі позовної заяви, але  я вважаю, що до цього не дійде.

0 # 13 июля 2012 в 09:53 0

Надішліть заяву про звільненя через поштове віділення зі зворотним листом про його  вручення ! Це хоч якийсь суттевий доказ , який допоможе вам захистити себе від недобросовісного керівника;-)  

0 # 14 июля 2012 в 14:40 0

Бажано йому про це не казати!

0 # 15 июля 2012 в 03:07 0

Якщо ви пройшли конкурс на нове місце роботи,  та в інщій місцевості , керівник добре розуміє, що вам за законом належить сплатити не лише заробітну  плату, а  й компенсувати витрати з звязку з переіздом в іншу місцевість! А це зовсім інша грошова сумма

0 # 15 июля 2012 в 06:34 0

Катя! Справа не в тому, яким чином повідомити керівнику про звільнення (надати заяву про звільнення можна, наприклад, у присутності двох свідків).  А в тому, щоб керівник звільнив працівника у зв"язку з проходженням конкурсу в іншій установі та, як наслідок, видав працівнику належним чином оформлену трудову книжку. Трудову книжку видають особисто в руки працівнику, під роспис у журналі руху трудових книжок.

0 # 15 июля 2012 в 09:43 0

Наташенька! Всі поради людині будуть корисними!  До того ж, Анжела написала ,що керівник відмовився підписувати  заяву про звільнення

0 # 15 июля 2012 в 16:06 0

Я з власного досвіду даю пораду.

0 # 15 июля 2012 в 19:46 0

Катя, Ви заплутались, мова йде  не про досвід, а про дії працівника, після подання заяви про звільнення з основного місця роботи якщо керівник відмовився підписувати заяву.  У своїх попередніх коментарях я повідомляла що  дії керівника можна оскаржити  до відділу по праці Управління  праці та соціального захисту населення тощо. Фактично це питання можна вирішити за 1-2 дні.

0 # 16 июля 2012 в 11:05 0

Спасибо что заметили!На работе завал, одним глазом в группу юристов!

0 # 17 июля 2012 в 02:26 0

Якщо направити заяву про звільненя через поштове віділення, керівник теж може відмовитись її підписувати. Крім того, заява буде блукати декілька днів.  

0 # 17 июля 2012 в 09:28 0

Катя, мені з Вами приємно спілкуватись! Сподіваюсь, що надалі ми з Вами ще будемо обговорювати різні теми та обмінюватись досвідом

0 # 17 июля 2012 в 20:19 0

А як же телеграмма?  Вона що, вже не існує! Добре Наташа! Будем  обговорювати різні теми! Щасти вам(F) (Y)

0 # 18 июля 2012 в 00:20 0

Так телеграма - тож не заява на ім"я керівника. Хоча, телеграма - це теж цікава річ, з її допомогою можна плвідомити про свої наміри.

0 # 18 июля 2012 в 04:29 0

Так! А як же щодо керівників судів, як захиститися від них ?

0 # 18 июля 2012 в 05:36 0

Там зроблять так, що ти ім ще винен будеш!

0 # 19 июля 2012 в 09:35 0

На мою думку, такі керівники краще звільнять працівника. Мені взагалі булоб цікаво побачити керівника суду, який буде утримувати свого працівника будь-якою ціною. З моєю колегою стався випадок, коли вона намагалась звільнитись з роботи (доречі, тому, що пройшла за конкурсом до іншої установи), так її керівник зателефонувала до керівництва установи, в якій працівник пройшла за конкурсом, та наговорила  неприємних речей про працівника. Отже, таким чином керівник утримала працівника на роботі.

0 # 19 июля 2012 в 09:49 0

А мою знайому не утримали! ІІ взагалі не відпустили на сесію і вона пішла сама.Приходили до неі додому керівник і погрожував іі мамі, що звільнять за прогул. Та іі це не зупинило, вона продовжую радіти життю, але вже не з цими людьми. Зараз вона працює , та  отримала диплом про вищу освіту-це головне після цього випадку

0 # 19 июля 2012 в 22:42 0

Я поважаю людей, які здатні приймати сміливі рішення!

Оксана # 28 сентября 2013 в 07:59 0
Мені не підписує завідуюча заяви по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

← Назад

 


 
Юриспруденция - консультации юристов, найти адвоката © 2019
Грибные места