Особі післдя досягнення повноліття вперше встановлена ІІІ гпупа інвалідності з дитинства.

Автор:
Опубликовано: 2190 дней назад (16 июля 2012)
Блог: Юристы
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0

Особі післдя досягнення повноліття вперше встановлена ІІІ гпупа інвалідності з дитинства. При виконані обовязків, працюючи в органах внутрішніх справ загинув її батько. Вона має одночасно право на отримання пенсії по втраті годувальника та на отримання допомого з управління праці та соціального захисту населення. Звернувшись в тереторіальне УПФ України з метою оформити пенсію, службова особа запропонувала надати висновок МСЕК про час настання інвалідності, однак в положенні про МСЕК та в Інструкції про встановлення групи інвалідності про це нічого не зазначено!!! Можливо в когось була подібна судова практика, підкажіть!!!!

Алименты (ранее «средства на питание») — узаконенный государством метод финансового шантажа, | Ребята изучая судопроизводство в хозяйственных судах наткнулся на такую деталь, которая
0 # 16 июля 2012 в 18:37 0

На руках есть "отказное" решение из ПФУ?

0 # 16 июля 2012 в 18:37 0

службова особа запропонувала надати висновок МСЕК про час настання інвалідності,
Этим  "висновком" является выписка из истории  болезни о том, что ребенок болел указанным заболеванием с детства(т.к инвалидность назначена как вы пишете после совершеннолетия.
Врачебная комиссия по запросу инстанций дает такую выписку из истории болезни без проблем.

0 # 18 июля 2012 в 12:00 0

Обращайтесь  с заявлением и имеющиемися документами, требуйте обоснованный отказ. если не примут почтой отправляйте. Почитайте Постанову ПФУ від 25.11.2005  N 22-1 "Про затвердження Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне                  пенсійне страхування". Должностное лицо действует неправомерно, говорю как специалист в этой области.

Юрій # 30 января 2017 в 14:07 0
Неправильно читаєте, Шановний Порядок! Є суд. практика. Видно ти не спеціаліст у даній сфері, а делетант! ВСУ № 21-394а14 від 27.05.2014 читай і просвіщайся... Відповідь на заяву - це не відмова. Це відповідь на звернення. Рішення про відмову - протокольне має бути - це відмова. Це породжує спір у розумінні ст. 17 КАСУ. Вот както-так!!! практика суду ВАСУ ухвала від 18.01.2012р. № К/991/8814/11. Питання треба вивчати а не вести дурнувату переписку.

← Назад

 


 
Юриспруденция - консультации юристов, найти адвоката © 2018
Грибные места