ОЧЕНЬ СРОЧНО НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ!!!Я беременна 6 недель,мой парень узнав об этом меня бросил,а

Автор:
Опубликовано: 2677 дней назад (21 мая 2012)
Блог: Юристы
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0
ОЧЕНЬ СРОЧНО НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ!!!Я беременна 6 недель,мой парень узнав об этом меня бросил,а аборт я делать не собираюсь.Подскажите пожалуйста,получу ли я первую помощь на ребенка если оформлюсь как мать-одиночка,и получу ли я дородовые и послеродовые деньги на ребенка.А после смогу ли я подать на бывшего парня на алименты.ЗАРАНЕЕ ВСЕМ БОЛЬШОЕ СПАСИБО.
об уличной торговле челябинск | Внутренний договор.
0 # 21 мая 2012 в 15:59 0
Я не работаю,а что это имеет значение?
0 # 21 мая 2012 в 15:59 0

Відповідно до статті 18-3 Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” допомога на дітей одиноким матерям, одиноким усиновлювачам (вдовам, вдівцям), матері (батьку) у разі смерті одного з батьків, шлюб між якими було розірвано до дня смерті, які мають дітей віком до 18 років (якщо діти навчаються за денною формою навчання у вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах, - до закінчення такими дітьми навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років), надається у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
Статтею 24 проекту Закону України „Про Державний бюджет на 2011 рік” установлено прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня – 894 гривні, з 1 квітня - 911 гривень, з 1 жовтня - 934 гривні, з 1 грудня - 953 гривні та для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення: дітей віком до 6 років: з 1 січня – 816 гривень, з 1 квітня – 832 гривні,з 1 жовтня – 853 гривні, з 1 грудня - 870 гривень;
дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня - 977 гривень, з 1 квітня - 997 гривень,з 1 жовтня - 1022 гривні, з 1 грудня - 1042 гривні;
працездатних осіб: з 1 січня - 941 гривня, з 1 квітня - 960 гривень, з 1 жовтня - 985 гривень, з 1 грудня - 1004 гривні;
осіб, які втратили працездатність: з 1 січня - 750 гривень, з 1 квітня - 764 гривні, з 1 жовтня - 784 гривні, з 1 грудня - 800 гривень.
Щодо пільг, як мати одиночка Ви маєте право на безкоштовне відвідування дитячого садочка за умови, якщо Вашу сім’ю буде визнано малозабезпеченою. Малозабезпеченість сім’ї визначає Управління праці та соціального захисту населення (СОВБЕЗ), куди потрібно буде подати відповідну заяву із наступними документами:
- Свідоцтво про народження дитини;
- паспорт;- Форма – 3;
- довідка про наявність комунальних пільги;
- довідка з місця роботи;
- довідка із ДПІ про доходи;
- декларація;
- ідентифікаційний код.
Для більш детальної інформації щодо розрахунку допомоги на дитину радимо взяти довідку з роботи по заробітні платі за останніх 6-ть місяців і звернутись до інспектора Управління праці та соціального захисту населення який обслуговує вашу дільницю.

0 # 22 мая 2012 в 10:56 0
Получите я такая же. и такая же история я получаю.
0 # 24 мая 2012 в 01:00 0

Все получите. При рождении внесите его отцом. Пусть поганец алименты платит

0 # 27 мая 2012 в 07:01 0
Огромное всем спасибо,только меня интересует вопрос насчет 24 тысяч на первого ребенка.Я их получу или нет?
0 # 28 мая 2012 в 09:36 0
Получиш это обязательно не переживай это малышу вредно
0 # 29 мая 2012 в 16:41 0
Просто я слышала,что Янукович уже выдал указ что мать-одиночка не будет получать эти деньги...
0 # 3 июня 2012 в 21:42 0

Настя, слышала это не опубликованный Закон. Все получишь.

0 # 4 июня 2012 в 02:58 0
Слава Богу и Вам всем спасибочки!Наконец-то я буду спокойна на счет рождения своего ребенка,а то из-за всех этих проблем я лежу в больнице с угрозой срыва.СПАСИБО ВСЕМ ОГРОМНОЕ!!!
0 # 4 июня 2012 в 23:10 0

Все будет ок. все деньги и алименты получите + еще если у папы есть имущество то и имущество отщипнете

0 # 12 июня 2012 в 21:12 0
Так мы не расписаны...Или это не имеет значения?
0 # 21 июня 2012 в 04:43 0

не  важно. его имущество это и ребенка имущества. Более того можно установить юрид. факт о совместном проживании

0 # 23 июня 2012 в 19:23 0
Так мы даже и не проживали вместе,просто 3 года встречались...
0 # 27 июня 2012 в 04:21 0

Установить говорю можно. Рожайте спокойно. Удачки.


С уважением,

Григорий ИЛЬЯСОВ

0 # 27 июня 2012 в 13:20 0

там хрен поймеш то выдали закон то деньги добовляют

0 # 29 июня 2012 в 04:58 0

Анастасия - молодчинка!!!!!!! Рожайте и не думайте о деньгах, действительно - выплаты получите все.... алименты "установите" в судебном порядке, отцовство - не проблема (не явится - заявите ходатайство о приводе).... И не переживайте - наши коллеги Вам всегда помогут))))) С ув. София

0 # 29 июня 2012 в 06:40 0

Оожайте спокойно. Точность ДНК исследования на отцовство почти абсолютная (99,99%). Хотя само исследование очень дорогостоящее, но игра стоит саеч. Я на своей практике не встречал решений суда противоречащих подобным исследованиям. Если будущий ребенок действительно от Вашего парня - я потенциальному папе могу только посочувствовать. Сохраните лист нетрудоспособности. Снимите фотокопию (отксерьте и заверьте в нотариусе, желательно в государственном). Кроме материальной компенсации в Вашем случае Вы имеете право еще и на возмещение морального ущерба. Учитывая тот факт, что ответчик не признает своего отцовства, все расходы по судебным издержкам можно оформить поровну или же на ответчика (потенциального отца Вашего будущего ребенка) подробности Вам подскажет любой уважающий себя юрист, который получил диплом, а не купил его за сало)))). Ваше дело выигрышное на все 100%.

0 # 3 июля 2012 в 18:21 0

Влад, ни одна экспертиза не даст стопроцентное заключение - ты такие заключения видел по уголовке и не раз со словами экспертов: "возможно", ""могло быть" и т.д. Причинно-следственная связь - так же скорее да, чем нет.... В гражданке такую экспертизу можно разбить без проблем так как ключевое - это 99,99% и адвокат всегда вцепится за эти сотые...ко всему прочему, не во всех экспертизах есть соответствующее оборудование прошедшее круги ада сертификации, так же  тесты на исследование биосреды не всегда соответствуют стандартам, и т.п. Далее, по больничному - ты меня совсем порадовал:  Влад, она беременна, и на БЛ находится не в связи с нанесением ей телесных повреждений какой-либо тяжести))))))) По поводу материального и морального вреда: законодательством не предусмотрено возмещение вреда за беременность (добровольную, кстати), роды и пожизненное воспитание детей))))  На счет расходов по суду: судебные издержки в большинстве сучаев относятся за счет ответчика... С ув. София)))

0 # 10 июля 2012 в 07:35 0

НОРМАТИВКА: постанови Пленуму Верховного Суду  України від 31 березня 1995 р. № 4
“Про судову практику в справах про відшкодування моральної (немайнової) шкоди”


Постанова Пленуму Верховного Суду України
від  25 травня 2001 р.  № 5

0 # 12 июля 2012 в 20:51 0

по издержкам ЦПКУ  Стаття 88. Розподіл судових витрат між сторонами

    1. Стороні, на користь якої ухвалено рішення, суд присуджує з
другої  сторони  понесені  нею і документально підтверджені судові
витрати.  Якщо   позов   задоволено   частково,   судові   витрати
присуджуються   позивачеві   пропорційно  до  розміру  задоволених
позовних вимог,  а відповідачеві -  пропорційно  до  тієї  частини
позовних вимог, у задоволенні яких позивачеві відмовлено.

    2. Якщо сторону,  на користь якої ухвалено рішення, звільнено
від оплати судових витрат,  з  другої  сторони  стягуються  судові
витрати на користь осіб, що їх понесли, пропорційно до задоволеної
чи відхиленої частини вимог.  Якщо обидві  сторони  звільнені  від
оплати  судових  витрат,  вони  компенсуються за рахунок держави у
порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

    3. Якщо  позивача,  на  користь   якого   ухвалено   рішення,
звільнено від сплати судового збору,  він стягується з відповідача
в дохід держави пропорційно до задоволеної чи  відхиленої  частини
вимог.

    4. У   разі   залишення   позову  без  задоволення,  закриття
провадження у справі або залишення без розгляду  позову  позивача,
звільненого  від оплати судових витрат,  судові витрати,  понесені
відповідачем, компенсуються за рахунок держави.

    5. Якщо  суд  апеляційної  або   касаційної   інстанції,   не
передаючи  справи  на  новий  розгляд,  змінює рішення або ухвалює
нове, суд відповідно змінює розподіл судових витрат.

    Стаття 89. Розподіл витрат у разі відмови від позову
               і укладення мирової угоди

    1. У  разі  відмови  позивача від позову понесені ним витрати
відповідачем не відшкодовуються,  а витрати  відповідача  за  його
заявою  стягуються  з  позивача.  Однак  якщо позивач не підтримує
своїх  вимог   унаслідок   задоволення   їх   відповідачем   після
пред'явлення  позову,  суд  за заявою позивача присуджує стягнення
всіх понесених ним у справі витрат з відповідача.

    2. Якщо  сторони  під  час   укладення   мирової   угоди   не
передбачили  порядку  розподілу  судових  витрат,  кожна сторона у
справі несе половину судових витрат.

    3. В інших випадках закриття провадження у справі,  а також у
разі  залишення  заяви  без  розгляду відповідач має право заявити
вимоги  про  компенсацію  здійснених  ним  витрат,  пов'язаних   з
розглядом справи, внаслідок необґрунтованих дій позивача

← Назад

 


 
Юриспруденция - консультации юристов, найти адвоката © 2019
Грибные места