Нужна консультация .У моей подруги 2 детей от законного супруга, прожили в браке 10 лет.После

Автор:
Опубликовано: 2742 дня назад (16 апреля 2012)
Блог: Юристы
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0
Нужна консультация .У моей подруги 2 детей от законного супруга, прожили в браке 10 лет.После развода прошло 3 года, оплаты по элементам не было ни разу, на супруге пай на землю.2 года как он считается без вести пропавшим.Идет перезаключения договоров на землю, актов на эту землю у нее нет, продлевать договор с ней не хотят.Что делать?
адвокат позивача і одночасно консультує відповідача № 1 по справі, справа цивільна. | По плодам узнаете дерево, сказал Иисус! Следуй этому правилу и не ошибешься никогда.
0 # 18 апреля 2012 в 21:33 0

может это поможет, она получает помощь от государства на детей так как бывший супруг безвести пропавший.

0 # 21 апреля 2012 в 01:36 0

акты на собственность пая у него, а где он никто не знает,милиция искала без результатов( он живет(должен жить после развода,на родине Ровенская обл) а распаевка была в Полтавской обл, по месту работы и приписке на тот момент)

0 # 22 апреля 2012 в 13:21 0

Стаття 44. Опіка над майном фізичної особи, яка визнана
               безвісно відсутньою, а також фізичної особи, місце
               перебування якої невідоме

    1. На підставі  рішення  суду  про  визнання  фізичної  особи
безвісно  відсутньою  нотаріус  за  останнім  місцем її проживання
описує належне їй майно та встановлює над ним опіку.

    2. За  заявою  заінтересованої  особи  або  органу  опіки  та
піклування  над  майном  фізичної  особи,  місце  перебування якої
невідоме,  опіка може бути  встановлена  нотаріусом  до  ухвалення
судом рішення про визнання її безвісно відсутньою.

    3. Опікун  над  майном  фізичної особи,  яка визнана безвісно
відсутньою,  або фізичної особи,  місце перебування якої невідоме,
приймає  виконання цивільних обов'язків на її користь,  погашає за
рахунок її майна борги, управляє цим майном в її інтересах.

    4. За заявою заінтересованої особи опікун над майном фізичної
особи,  яка визнана безвісно відсутньою, або фізичної особи, місце
перебування якої невідоме,  надає за рахунок цього майна утримання
особам, яких вони за законом зобов'язані утримувати.

    5. Опіка  над  майном  припиняється у разі скасування рішення
суду про визнання фізичної особи безвісно відсутньою,  а  також  у
разі появи фізичної особи, місце перебування якої було невідомим.

0 # 30 апреля 2012 в 23:25 0

то есть можно оформить паи на землю с помощью нотариуса на детей?

0 # 5 мая 2012 в 02:15 0

вам треба отримати дублікат державного акту у звязку з втратою оригіналу- треба звернутись туди хто йому його видав.

0 # 13 мая 2012 в 10:05 0

на детей вам еще годик надо подождать чтоби оголосити його померлим

0 # 15 мая 2012 в 01:55 0

для визнання померлою 3 роки- діти вступлять в спадщину

0 # 16 мая 2012 в 16:18 0

а ви читали саме рішення про визнання його безвісти відсутнім? хто там опікун над майном?

0 # 22 мая 2012 в 09:58 0

Стаття 46. Оголошення фізичної особи померлою

    1.  Фізична  особа може бути оголошена судом померлою, якщо у
місці  її  постійного  проживання  немає  відомостей  про місце її
перебування  протягом трьох років, а якщо вона пропала безвісти за
обставин,  що  загрожували їй смертю або дають підставу припускати
її  загибель  від  певного  нещасного  випадку,  -  протягом шести
місяців,  а  за  можливості  вважати  фізичну  особу  загиблою від
певного   нещасного   випадку   або   інших   обставин   внаслідок
надзвичайних  ситуацій  техногенного  та  природного  характеру  -
протягом   одного   місяця  після  завершення  роботи  спеціальної
комісії, утвореної внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та
природного характеру.
{  Частина  перша статті 46 із змінами, внесеними згідно з Законом
N 1568-VI ( 1568-17 ) від 25.06.2009 }

    2. Фізична особа,  яка пропала безвісти у зв'язку з  воєнними
діями,  може бути оголошена судом померлою після спливу двох років
від дня закінчення воєнних дій.  З урахуванням конкретних обставин
справи суд може оголосити фізичну особу померлою і до спливу цього
строку, але не раніше спливу шести місяців.

    3. Фізична  особа  оголошується  померлою  від  дня  набрання
законної  сили  рішенням суду про це.  Фізична особа,  яка пропала
безвісти за обставин,  що загрожували їй смертю або дають підстави
припустити її загибель від певного нещасного випадку або у зв'язку
з  воєнними  діями,  може  бути  оголошена  померлою  від  дня  її
вірогідної смерті.

    4. Порядок  оголошення фізичної особи померлою встановлюється
Цивільним процесуальним кодексом України ( 1618-15 ).

0 # 25 мая 2012 в 16:51 0

треба обовязково почитати саме рішення суду- воно у вас зараз є?

0 # 29 мая 2012 в 09:14 0

нехай вона вам продиктує рішення суду після слів "суд вирішив":

0 # 2 июня 2012 в 11:26 0

документы поданы на суд о безвести пропавший 1 год и пособие выплачивают уже год, а отсутствует он уже 3 года

0 # 4 июня 2012 в 20:29 0

це чудово. дружина пише листа орендарю з вимогою або договір перезаключити або звільнити земельну ділянку. і паралельно пише заяву про видачу дубліката держакта. і як доказ додає копію рішення суду про призначення її опікуном

0 # 8 июня 2012 в 13:10 0

Треба почитати рішення як саме вона призначена опікуном.За необхідності постійного управління майном воно передається за рішенням суду в довірче управління (ст.1032 ЦК). Управитель вправі, відповідно до цього договору, вчиняти будь-які дії в інтересах відсутнього власника. При цьому правочини управитель укладає від свого імені, вказуючи, що діє як управитель майном. Управитель має право на винагороду, передбачену договором, і право на відшкодування необхідних витрат за рахунок доходів від використання майна, але, у свою чергу, несе відповідальність за неналежну дбайливість у ставленні до майна (ст.ст.1042, 1043 ЦК).

0 # 9 июня 2012 в 20:47 0

Наташа можно завтра ,Вам, написать решения суда, я свяжусь с знакомой по поводу этого решения.Дело в том что она не помнит,четко решения она,, или то что после принятия решения о смерти вступает в право собственности.Она сейчас на работе, сможет посмотреть завтра.

0 # 11 июня 2012 в 02:15 0

Спасибо, Вам, большое за беспокойство и потраченное время.

0 # 12 июня 2012 в 07:47 0

напишите дату решения суда. и сам текст этого решения после слов суд вирышив:

0 # 17 июня 2012 в 14:12 0

решение суда от 5.03.10г.Суд вирішив:визнати Гаврелюка М.А  раніше проживаючого в Полавській обл, безвесті відсутнім з грудня 2007 р.Опекуна не было назначено.

0 # 23 июня 2012 в 21:51 0

а год рождения, уроженец, гражданин какой страны, полный адрес, -  неужели этой информации нет?

0 # 24 июня 2012 в 20:06 0

спросите у подруги в самом тексте решения суда что то говорится об имуществе ее екс-мужа? кто то заявлял в суде что у него есть имущество?

← Назад

 


 
Юриспруденция - консультации юристов, найти адвоката © 2019
Грибные места