Доброго дня! Підкажіть, чи має право орган місцевого самоврядування або орган виконавчої

Автор:
Опубликовано: 2749 дней назад (9 апреля 2012)
Блог: Юристы
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0
Доброго дня! Підкажіть, чи має право орган місцевого самоврядування або орган виконавчої влади відмовити громадянину України отримати у безоплатне користування земельні ділянки, передбачені ст. 121 ЗК України, у разі, якщо громадянин України вже є власником земельної ділянки з розташованим на ній обєктом незавершеного будівництва (право власності оформлюється на підставі рішення суду)?
Відео про те як у Франківську брехливі люди роблять замовлення в мєнтурі,щоб підставили | Неправомерно отобрали права
0 # 13 апреля 2012 в 16:10 0

Відповідно до частини 4 статті 116 Земельного кодексу України передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян  у  межах  норм,  визначених цим Кодексом,провадиться один раз по кожному виду використання.

0 # 4 мая 2012 в 14:45 0

Саме безоплатну передачу у власність ( а не користування ) та норми передбачено статтею 121 ЗК України.

0 # 12 июня 2012 в 11:18 0

Катя, уточніть питання, бо безоплатного користування землею в ЗК не передбачене.

0 # 19 июня 2012 в 21:15 0

Дякую всім за небайдужість. Вже отримала відповідь на своє питання безпосередньо в адміністрації.

← Назад

 


 
Юриспруденция - консультации юристов, найти адвоката © 2019
Грибные места