Добрый день! Нужна срочная консультация! Я 10.10 г. оформила одноразовую помощь при рождении

Автор:
Опубликовано: 2600 дней назад (10 июля 2012)
Блог: Юристы
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0
Добрый день! Нужна срочная консультация!
Я 10.10 г. оформила одноразовую помощь при рождении первого ребенка, также 12.10 г. оформила пособие матери одиночки, до трех лет, и по доходам(малообезпеченую). Все вместе получалось в среднем 1500 грн.
06.11 г. время переоформлять. Когда я пришла в собес, мне сказали что я могу оформить только до трех лет по доходам, получается что я буду получать приблизительно 400 грн., и 620 грн. одноразоваю.
Хотела оформить мать одиночку, мне сказали что у меня не получается.
Почему мне отказали?
Какие вообще пособия я могу получать?
Заранее благодарствую!!!
Отсрочка от службы в армии | Уважаемые коллеги! Очень нужна помощь. Ситуация такова:
0 # 10 июля 2012 в 14:20 0

Елена, Вы обращались с письменным заявлением? Если нет - то текст заявления могу выслать на электронку. Второе, после получения "неудовлетворительного" ответа Вы сможете обратиться с жалобой в Главное управление труда и социальной защиты населения, а также в  прокуратуру.

0 # 10 июля 2012 в 14:20 0

ДОПОМОГА НА ДІТЕЙ ОДИНОКИМ МАТЕРЯМ

Стаття 18-1. Право на допомогу на дітей одиноким матерям

Право на допомогу на дітей одиноким матерям мають одинокі матері (які не перебувають у шлюбі), одинокі усиновлювачі, якщо у свідоцтві про народження дитини (рішенні про усиновлення дитини) відсутній запис про батька (матір) або запис про батька (матір) проведено в установленому порядку державним органом реєстрації актів цивільного стану за вказівкою матері (батька, усиновлювача) дитини.

( Частина перша статті 18-1 в редакції Закону N 2164-IV від 04.11.2004 )

Право на допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) мають вдови та вдівці з дітьми, мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, шлюб між якими було розірвано до дня смерті, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника або державну соціальну допомогу.

( Частина друга статті 18-1 в редакції Закону N 2505-IV від 25.03.2005 )

Якщо одинока мати, одинокий усиновлювач (вдова, вдівець), мати (батько) у разі смерті одного з батьків, шлюб між якими було розірвано до дня смерті, уклали шлюб, то за ними зберігається право на отримання допомоги на дітей, які народилися чи були усиновлені до шлюбу, за умови якщо ці діти не були усиновлені чоловіком (дружиною).

( Частина третя статті 18-1 в редакції Закону N 2164-IV від 04.11.2004; із змінами, внесеними згідно із Законом N 2505-IV від 25.03.2005 )

Жінка, яка має дітей від особи, з якою вона не перебувала і не перебуває в зареєстрованому шлюбі, але з якою вона веде спільне господарство, разом проживає і виховує дітей, права на одержання допомоги, встановленої на дітей одиноким матерям, не має. При реєстрації цією жінкою шлюбу з особою, від якої вона має дітей, допомога на дітей, народжених від цієї особи, не призначається.

0 # 10 июля 2012 в 15:41 0

Стаття 18-2. Умови призначення допомоги на дітей одиноким матерям

Допомога на дітей одиноким матерям призначається за наявності відповідної довідки державного органу реєстрації актів цивільного стану про підстави внесення до книги реєстрації народжень відомостей про батька (матір) дитини.

( Частина перша статті 18-2 в редакції Закону N 2164-IV від 04.11.2004 )

Допомога на дітей одиноким матерям призначається незалежно від одержання на дітей інших видів допомоги, передбачених цим Законом.

0 # 11 июля 2012 в 08:08 0

Стаття 18-3. Розмір допомоги на дітей одиноким матерям

Допомога на дітей одиноким матерям, одиноким усиновлювачам (вдовам, вдівцям), матері (батьку) у разі смерті одного з батьків, шлюб між якими було розірвано до дня смерті, які мають дітей віком до 18 років (якщо діти навчаються за денною формою навчання у вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах, - до закінчення такими дітьми навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років), надається у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

( Частина перша статті 18-3 із змінами, внесеними згідно із Законами N 2625-IV від 02.06.2005, N 3372-IV від 19.01.2006 )

Допомога на дітей одиноким матерям, одиноким усиновлювачам (вдовам, вдівцям), матері (батьку) у разі смерті одного з батьків, шлюб між якими було розірвано до дня смерті, призначається на кожну дитину.

0 # 13 июля 2012 в 23:15 0

Стаття 3. Види державної допомоги сім'ям з дітьми

Відповідно до цього Закону призначаються такі види державної допомоги сім'ям з дітьми:

1) допомога у зв'язку з вагітністю та пологами;

2) допомога при народженні дитини;

( Пункт 2 частини першої статті 3 із змінами, внесеними згідно із Законом N 107-VI від 28.12.2007 )

2-1) допомога при усиновленні дитини;

( Частину першу статті 3 доповнено пунктом 2-1 згідно із Законом N 573-VI від 23.09.2008 )

3) допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;

4) допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

5) допомога на дітей одиноким матерям;

( Частину першу статті 3 доповнено пунктом 5 згідно із Законом N 49-IV від 04.07.2002 - набирає чинності з 1 січня 2003 року )

Місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації та об'єднання громадян за рахунок власних коштів можуть запроваджувати додаткові види допомоги та встановлювати доплати до державної допомоги сім'ям з дітьми.

( Стаття 3 із змінами, внесеними згідно із Законом N 208-IV від 24.10.2002 )

0 # 16 июля 2012 в 09:52 0

З А К О Н    У К Р А Ї Н И
Про державну допомогу сім'ям з дітьми ( полный текст:http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2811-12   )

0 # 17 июля 2012 в 14:05 0
Sofia *****, я ище не куда не обращалась. Спосибо за совет!
Я так поняла, что должна получать помощь матери одиночки!? И даже если мне платят около 1000 грн., я маю право иметь ету почь?!
0 # 17 июля 2012 в 23:05 0

Елена, всё сбросила Вам в личку...Удачи и терпения. С ув. София

0 # 18 июля 2012 в 07:58 0

Добрий день. При розводі з чоловіком в 1999р. Суд призначив мене повним опікуном дітей. але через деякий час, я захворіла. Мені зробили операцію, і чоловік скориставшись ситуацією , на деякий час забрав молодшу дочку до себе. Без мого відома, дитину було виписано з хати. Тепер я забрала дитину до себе, так як перспектив на майбутнє у дитини  немає. Чоловік даже не заригістрував її по місцю проживання. Я хочу її зареєструвати, але мені відказують в реєстрації, требують дозвіл від батька про згоду про зміну реєстрації. Дитина на даний час без будь якої реєстрації, а їй в вересні виповнюється 16 років. Допоможіть мені розібратися в цій ситуації та до кого мені звернутися? Алла

← Назад

 


 
Юриспруденция - консультации юристов, найти адвоката © 2019
Грибные места