Чи може співвласник квартири прописати без згоди іншого співвласника в квартиру громад

Автор:
Опубликовано: 2725 дней назад (2 мая 2012)
Блог: Юристы
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0

Чи може співвласник квартири прописати без згоди іншого співвласника в квартиру громадянина?

Здравствуйте! Большая просьба помочь мне разобраться в таком вопросе.. Живу в Украине. | Здравствуйте! Ответте пожалуйста - Чем должен заниматься юрист больницы. И кто должен составить
0 # 2 мая 2012 в 21:04 0

смотря какого громадянина. если громадянин неповнолітня дитина співвласника, то без проблем

0 # 3 мая 2012 в 16:32 0

нет, не дитина, левый чувак. Статья 358 ГК дает ответ на этот вопрос, но нужен более специализированный закон

0 # 4 мая 2012 в 11:01 0

регистриция малолетних и несовершеннолетних законом не предусмотрена. данные лица вносятся только в регистрационную карточку по месту проживания одного из родителей (опекунов и т.д.).... По регистрации "левого чувака" (кстати, "чувак" - на Кавказе кастрированный барашек...эт так, чтоб Вы в жизни кого-то случайно не обидели:-D ) закон про выльний вибыр пересування и т.д. предусматривает: ОБЯЗАТЕЛЬНУЮ РЕГИСТРАЦИЮ для лиц ПРОЖИВАЮЩИХ....улавливаете? Т.е. если  лицо проживает - его ОБЯЗАНЫ зарегистрировать, иначе за нарушение предусмотрена админответственность....

Згідноз Законом України „Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання вУкраїні” фізична особа зобов’язана зареєструвати своє місце проживання. УЗаконі визначено перелік документів, необхідний для реєстрації місця проживанняфізичної особи. До таких документів відносяться: письмова заява; паспортнийдокумент; якщо дитина не досягла 16-річного віку, подається свідоцтво пронародження або свідоцтво про належність до громадянства України; квитанція просплату державного мита або документ про звільнення від його сплати; двапримірники талона зняття з реєстрації.

Прицьому, звимагати для реєстрації місця проживання поданняособою інших документів забороняється.

0 # 5 мая 2012 в 00:11 0

Тоже самое здесь:

МІНІСТЕРСТВОВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Н А К А З

   

26.05.2004  N 571

 

 Проорганізацію реєстрації і зняття з реєстрації місця проживання та перебуванняфізичних осіб в Україні

0 # 6 мая 2012 в 06:53 0

6.Оформлення реєстрації місця проживання на підставі поданої заяви двохпримірників талона реєстрації місця проживання та зняття з реєстраціїпопереднього місця проживання паспортного документа. У разі втрати особоюталонів зняття з реєстрації місця проживання особа одержує повторні талони замісцем видачі або за місцем нового проживання за запитом органу реєстрації.

Особа,яка прибула до нового місця проживання без зняття з реєстрації попередньогомісця проживання, може звернутися до органу реєстрації із заявою про зняття зреєстрації місця попереднього проживання. На підставі цієї заяви до органуреєстрації за попереднім місцем проживання направляється запит про зняття зреєстрації місця проживання та надання талонів зняття з реєстрації у можливостисли строки.

0 # 7 мая 2012 в 00:10 0

Понятное, это все понятно! Но если один из совладельцев не дает разрешения, хрен пропишешься!

0 # 7 мая 2012 в 08:48 0

Вопрос звучит таким образом, Чи може співвласник квартири прописати без згоди іншого співвласника в квартиру громадянина

0 # 9 мая 2012 в 02:57 0

Стаття 358Цивільногокодексу. Здійснення права спільної часткової власності

1.Правоспільноїчастковоївласностіздійснюється співвласниками заїхньою згодою.

2. Співвласники можутьдомовитися пропорядокволодіннята користування майном, що є їхньоюспільною частковою власністю.

0 # 16 мая 2012 в 12:24 0

Что значит обязаны...я может не хочу что бы в моей квартире, которой я владею на праві спільної часткової власності, прописівали "левого чувака"

0 # 20 мая 2012 в 10:32 0

если выделить часть, то можно

0 # 21 мая 2012 в 23:33 0

я думаю, что в данном случае ЗУ "про вильный выбир мысця проживання............................." неуместен

0 # 23 мая 2012 в 08:53 0

Оля для того, чтобы понять мои посты, попробуйте разобраться в самом институте "прописки".... Регистрация - это подтверждение проживания или пребывания лица , а не наоборот...это первое...далее, каким образом регистрация влияет на право  собственности??????? да, я понимаю, что будут бока при  выписке и прочее.....но вопрос остается открытым - проводить параллель между правом собственности и регистрацией нельзя....

0 # 23 мая 2012 в 09:59 0

3. Кожен із співвласників має право на надання йому у володіння та користування тієї частини спільного майна в натурі, яка відповідає його частці у праві спільної часткової власності.

0 # 25 мая 2012 в 01:18 0

правильно, Дина, здесь вопрос в праве пользования)_))))))) а не право собственности....поэтому когда мы таких  "проживающих" выписываем через суд, то обращаемся  с иском об утрате права пользования...

0 # 26 мая 2012 в 16:31 0

Частиною першою статті361 Цивільного кодексу України передбачено право співвласника самостійнорозпоряджатися своєю часткою у праві спільної часткової власності. Длярозпорядження своєю часткою кожен співвласник може вимагати виділення своєїчастки. У випадку, коли співвласників є двоє, настає поділ майна, щознаходиться у спільній частковій власності.

0 # 26 мая 2012 в 16:41 0

володіння та користування.  Чи входить в ці поняття право прописати без згоди іншого співвласника......*-)

0 # 29 мая 2012 в 06:56 0

как же тогда 358 статья Гражданско кодекса

0 # 29 мая 2012 в 07:06 0

Стаття 358. Здійснення права спільної часткової власності
    1. Право    спільної    часткової    власності   здійснюється
співвласниками за їхньою згодою.

0 # 30 мая 2012 в 15:59 0

ну так читайте ч.3 ст. 358

0 # 31 мая 2012 в 03:12 0

он то проживает, но одни из совладельцев квартиры против его проживания! т

← Назад

 


 
Юриспруденция - консультации юристов, найти адвоката © 2019
Грибные места