Чи може співвласник квартири прописати без згоди іншого співвласника в квартиру громад

Автор:
Опубликовано: 2671 день назад (2 мая 2012)
Блог: Юристы
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0

Чи може співвласник квартири прописати без згоди іншого співвласника в квартиру громадянина?

Здравствуйте! Большая просьба помочь мне разобраться в таком вопросе.. Живу в Украине. | Здравствуйте! Ответте пожалуйста - Чем должен заниматься юрист больницы. И кто должен составить
0 # 31 мая 2012 в 07:18 0

2. У разі поділу спільного майна між співвласниками право спільної часткової власності на нього припиняється.

0 # 3 июня 2012 в 22:18 0

и при чем здесь материальная компенсация......а ту часть сразу отбросила

0 # 5 июня 2012 в 03:26 0

не можете дать четкий ответ- не пытайтесь.

0 # 5 июня 2012 в 15:34 0

Ольга! если Вы настолько умны, то не просите совета у коллег, а ломайте дрова самостоятельно

0 # 7 июня 2012 в 14:54 0

Шановні леді! Ваша краса та розум тільки радують очі, отже так і хочеться щиро привітати Вас із наступаючим Новим роком та побажати міцного здоров'я та терпіння у нелегкій праці. Вимушений висловити свою скромну думку на запитання пані Олі: "Чи може співвласник квартири прописати без згоди іншого співвласника в квартиру громадянина?" На превеликий жаль у національному законодавстві не існує поняття "прописати", а тим більше це дієслово не може відноситися до компетенції співвласника, відтак відповідь є очевидною.  

0 # 16 июня 2012 в 14:52 0

скажите пожалуста  какой  штраф  за то  что  нет прописки  более  двух  лет ?

0 # 18 июня 2012 в 09:01 0

законодавство України передбачає адміністративну відповідальність для особи, яка проживає без реєстрації.
Так, відповідно до статті 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», громадянин України зобов’язаний протягом десяти днів після прибуття до нового місця проживання зареєструватися. Для цього треба подати письмову заяву, паспорт, квитанцію про сплату держмита і талон про зняття з попереднього місця реєстрації.
Згідно з Постановою Кабміну України від 16 січня 2003 року № 35 «Про затвердження Тимчасового порядку реєстрації фізичних осіб за місцем проживання», документи приймають у ЖРЕО чи в інших житлово-комунальних підприємствах та у 5-денний строк передають їх до відповідних уповноважених органів.
У пункті 3 цього ж документу зазначено, що місце реєстрації проживання фізичної особи визначається там, де вона постійно або тимчасово (за договором оренди тощо) проживає.
Що стосується бездомних осіб, то, відповідно до постанови КМУ від 17 серпня 2011 року № 895 «Про затвердження порядку реєстрації місця проживання бездомних осіб», документи подаються до Центру обліку бездомних громадян, який в свою чергу передає їх до органу, що реєструє.
Згідно зі статтею 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, проживання без реєстрації тягне за собою відповідальність у вигляді попередження або накладання штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімальних доходів громадян (від 17 до 51 грн).

0 # 22 июня 2012 в 16:15 0

София,

как жестко ты поставила девушку на место. Просто ослепила ее пощечиной.



Оля, не пытайтесь вступать в риторический поединок. Просто это не ваше. Вы возможно мастер в другом роторичеком мастерстве.



А посему здесь нет не чего зазорного.  К примеру с Вами мужчины наверное не скучают, а посему и  не понять слово "зануда", поскольку наверное  невозможно делать два действия говорить и не скучать.



А вообще девочки не ругайтесь.  

0 # 26 июня 2012 в 18:46 0

да уж, я так расстроилась, что до сих пор в себя прийти не могу :-D :-D :-D .

0 # 28 июня 2012 в 22:42 0

Оля, Вы сейчас о чем??? Чувствуется, что Вы реальный профи или я ошибаюсь.? Такие приемчики как "мандаринка" знаете

0 # 30 июня 2012 в 02:03 0

Вау!!! Вы демонстрируете свое волшебство?

0 # 1 июля 2012 в 12:50 0

Оля, а ты работаешь в одном городе или выезжаешь ????  Какие дела берешь в работу?

0 # 6 июля 2012 в 09:32 0

Выше правды есть любовь, выше закона - милость, выше справедливости - прощение!!! За таких обставин, мої любі, бережіть себе та своїх близьких. Постанова є остаточною, оскарженню не підлягає та є обовязковою на всій території України.

Страницы: Первая Предыдущая 1 2

← Назад

 


 
Юриспруденция - консультации юристов, найти адвоката © 2019
Грибные места